Odpowiednia dieta wspomaga leczenie

Od 20 kwietnia w każdy czwartek w Przychodni Miejskiej w Pieszycach będzie przyjmowała dietetyczka kliniczna, Martyna Kałuża.

Dietetyczka Martyna Kałuża

Dietetyczka prowadzi poradnictwo zarówno do osób dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Pomaga pacjentom chorym na cukrzycę, choroby serca i układu pokarmowego, dnę moczanową, choroby tarczycy, nerek (w tym kamice), wątroby oraz onkologiczne. Prowadzi pacjentów po przeszczepach, przed i po operacji bariatrycznej, pary zmagające się z niepłodnością, a także pacjentki w ciąży.

We wszystkich tych przypadkach odpowiednio dobrana i wyważona dieta to znacznie więcej troska o ładną sylwetkę – to kwestia życia i zdrowia. Indywidualnie dobrane odżywianie może wspomóc leczenie farmakologiczne i pomóc osiągnąć trwalsze rezultaty leczenia w przyszłości.

Martyna Kałuża ukończyła studia I stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Lekarskim (kierunek dietetyka), od 6 lat pracuje jako dietetyk kliniczny w Dzierżoniowie. Na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę, bierze udział w szkoleniach, sympozjach i konferencjach związanych z dietetyką kliniczną.

Słucham potrzeb pacjentów, analizuję ich problemy i indywidualnie dopasowuję zalecenia. Nie ma dwóch takich samych pacjentów. Wierzę i widzę w gabinecie, że dieta wspomaga leczenie nawet przy kliku chorobach występujących jednocześnie – mówi dietetyczka.  – Rozpisuję zalecenia tak, żeby były proste do zastosowania i wyjaśniam je tak, żeby pacjent wiedział, jakie zmiany wprowadzamy i po co.

Więcej informacji na stronie: www.martynakaluza.com.

Ceny wizyt w naszej przychodni:

  • konsultacja wstępna (pierwsza wizyta) – 190 zł
  • ustalenie/wydanie planu żywieniowego + pierwsza wizyta kontrolna – 250 zł
  • kolejna konsultacja – 90 zł

Na wizyty można umawiać się już teraz w naszej rejestracji.


 

W galerii poniżej można zobaczyć efekty pracy pacjentów Martyny Kałuży.

 

 

 

Przewiń do góry