Lekarz bez kolejki – zarejestruj się przez internet

Uruchomiliśmy rejestrację online do lekarzy pierwszego kontaktu i niektórych specjalistów na portalu lekarzbezkolejki.pl. Rejestracji można dokonać bez zakładania konta, wystarczy podać imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu.

Łatwo i szybko można się w ten sposób zapisać na wizytę na NFZ do lekarzy POZ:

  • Leszka Fudaleja
  • Katarzyny Łyś-Bugaj
  • Pawła Muniaka
  • Barbary Stachowiak-Koloski
  • Haliny Szatkowskiej-Skurzyńskiej
  • Marii Szymańskiej-Ząbek

Oraz na prywatne konsultacje do specjalistów:

 

Aby znaleźć naszych lekarzy w serwisie, w polu wyszukiwania – przedstawionym na grafice poniżej – należy wpisać „Przychodnia Miejska w Pieszycach” lub samo „Pieszyce” i wybrać przychodnię z listy, która się wyświetli. Zobaczymy wtedy wszystkich lekarzy dostępnych w zapisach internetowych. W to samo pole możemy również wpisać nazwisko konkretnego lekarza, aby zobaczyć tylko jego grafik.

 

Portal Lekarz bez Kolejki – strona główna

 

Po znalezieniu lekarza i terminu, na który chcemy się umówić, wystarczy kliknąć Zarezerwuj, zdecydować, czy chcemy założyć konto w systemie, czy rejestrujemy się bez niego, a następnie podać swoje dane.

 

Portal Lekarz bez kolejki - strona rejestracji

 

Przypominamy, że na wizytę w naszej przychodni można umówić się również telefonicznie, mailowo i przez system eRejestracje. W zakładce REJESTRACJA zawsze można znaleźć aktualne numery telefonów, niezbędne dane i linki.  

 

Przewiń do góry