Informacje dla pacjentów

Drodzy Pacjenci,

godzina wizyty lekarskiej lub badań, którą otrzymują Państwo przy rejestracji, jest godziną orientacyjną. Każdy Pacjent zgłasza się do nas z innym problemem, historią choroby, potrzebami zdrowotnymi, a my chcemy każdemu z Państwa zapewnić jak najlepszą opiekę i mieć pewność, że pomoc medyczna jakiej udzielamy jest dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć długości wszystkich wizyt czy komplikacji przy badaniach. Dlatego przed gabinetem obowiązuje przede wszystkim kolejność numerów na liście przyjęć.

Pacjenci skierowani na badania endoskopowe lub zabiegi inwazyjne, którzy chorują na cukrzycę lub przyjmują leki przeciwzakrzepowe, muszą być przygotowani do tego badania lub zabiegu indywidualnie przez lekarza kierującego. W Państwa przypadku, przygotowanie jest szczególnie ważne i pozwala na sprawne i bezpiecznie przeprowadzenie procedury medycznej. Prosimy, zwróćcie na to uwagę i ustalcie z lekarzem, jak powinien wyglądać proces bezpiecznego przygotowania w Waszym indywidualnym przypadku.

Dziękujemy za zrozumienie,
Zespół Przychodni Miejskiej w Pieszycach

Przewiń do góry